Nasze

realizacje

.

ul. Hawelańska

Poznań

1-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu, nowoczesne, w pełni wyposażone, wykończony w wysokim standardzie pod klucz. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej zabudowie, lokalizacji ul. Hawelańska na poznańskich Winogradach.

Nowa zabudowa z pełną infrastrukturą. Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych tj. Park Cytadela, Dolina Warty, znakomita sieć ścieżek pieszych i rowerowych. Szybki dojazd do centrum.

 Powierzchnia: 33m²

Osiedle Piastowskie

Poznań

2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się w topowej lokalizacji os.Piastowskie na poznańskich Ratajach.

Położone w cichej i spokojnej okolicy, otoczone zielenią, trasami rowerowymi wartostrady. W pobliżu basen, Politechnika, CH Posnania, rondo Rataje.

Powierzchnia: 38m²

.

Osiedle Oświecenia

Poznań

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się w topowej lokalizacji os. Oświecenia na poznańskich Ratajach.

Położone w cichej i spokojnej okolicy, otoczone zielenią, trasami rowerowymi. W pobliżu Politechnika, CH Posnania, rondo Rataje.

Powierzchnia: 37m²

.

Osiedle Armii Krajowej

Poznań

3-pokojowe mieszkanie, gotowiec inwestycyjny wykończony w wysokim standardzie pod klucz, przygotowane pod wynajem. Mieszkanie znajduje się w topowej lokalizacji os.Armii Krajowej na poznańskich Ratajach.

Pełna infrastruktura, bliskość komunikacji, spokojna okolica, otoczona zielenią, trasami rowerowymi. W Politechnika, CH Rondo, Selgros.

Powierzchnia: 47m²

.

.

Osiedle Jagiellońskie

Poznań

3-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużą loggią, wykończone w wysokim standardzie.

Łazienka z toaletą i osobne WC. Idealne pod wynajem. Mieszkanie znajduje się w topowej lokalizacji os.Jagiellońskie na poznańskich Ratajach.

Położone w pięknej okolicy, mnóstwo zieleni, trasami rowerowymi wartostrady. W pobliżu basen, Politechnika, CH Posnania, rondo Rataje.

Powierzchnia: 59m²

Osiedle Piastowskie

Poznań

2-pokojowe mieszkanie, salon z aneksem kuchenny, sypialnia balkon typu loggia.

Wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się w topowej lokalizacji os.Piastowskie na poznańskich Ratajach.

Położone w cichej i spokojnej okolicy, otoczone zielenią, trasami rowerowymi wartostrady. W pobliżu basen, Politechnika, CH Posnania, rondo Rataje.

Powierzchnia: 44m²

.

Zobacz oferty na Otodom