O nas

.

Potrzebujesz naszej pomocy, szukasz idealnego miejsca dla siebie, chcesz przeprowadzić remont, masz problem ze sprzedażą nieruchomości, a może zwiększyć wartość swojej nieruchomości?

Nieruchomości OdNowa, to właściwy adres!

Nasze usługi kierujemy do klientów bardzo wymagających!

25 lat doświadczenia!

Nieruchomości to nasza pasja, dzięki której przez ćwierć wieku budowaliśmy nasze doświadczenie w projektowaniu, generalnych remontach, budowie domów i obrocie nieruchomościami. Poznaliśmy wszystkie aspekty prawne i uzyskaliśmy doświadczenie technologiczne. Przez ten cały czas nieustannie poszerzaliśmy swoją wiedzę biorąc udział w fachowych szkoleniach wraz ze zdobyciem licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Nasz Zespół to grupa specjalistów

Projektujemy i tworzymy dla Państwa w nowoczesnym stylu, ponadczasowe nieruchomości wykończone pod klucz w najbardziej cenionych lokalizacjach. Zawsze z dużą precyzją, dbałością o szczegóły z najwyższej jakości materiałów. Pod naszym nadzorem, przy udziale profesjonalnych firm remontowych odbywa się cały proces. Dodatkowo home staging, sesja fotograficzna, a ostatni etap, to sprzedaż nieruchomości naszym zadowolonym klientom. Jesteśmy z Państwem od momentu podpisania umowy, do przekazania kluczy od nieruchomości.

Kompleksowe usługi

Zastanawiasz się jak i kiedy zajmiesz się wszystkimi zagadnieniami związanymi z zakupem nieruchomości lub sprzedażą, bądź wynajmem, projektem, niezbędnymi zgodami, remontem, aranżacją wnętrz, kredytem, doradztwem finansowym i prawnym?

Nieruchomości OdNowa to właściwy adres!

Bezpieczne transakcje tylko z doświadczonym, licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.
Zapewniamy pomoc w uzyskaniu finansowania, opiekę prawną, notarialną.

.

.

.

0
lat doświadczenia